V současné době je pořízení nemovitosti finančně velice nákladnou záležitostí. Většinou nám nezbývá nic jiného nežli to vyřešit hypotékou. Otázku vlastního bydlení můžeme řešit několika možnými způsoby.
● Jedním z nich je pořízení pozemku a stavba nového domu.
● Pokud se rozhodnete pro stavbu v dohledné době, pak je nejlepším řešením pokrýt stavbu i nákup pozemku jedním hypotečním úvěrem.
Výhodou je i úspora v poplatcích, které budete řešit pouze jednou. Kromě toho bude také odhad zapotřebí pouze jeden.

  • Bankovní i nebankovní společnosti nabízejí celou řadu produktů, které vám mohou pomoci získat vlastní střechu nad hlavou.

contexo
Rozhodně se vyvarujte produktům, které jsou sice lákavé, ale nabízejí nemožné. U těch se dříve či později objeví nějaký zádrhel.
● Jedním z rozporuplných finančních nabídek je půjčka bez registru Lundea.
– Každý poskytovatel úvěrů je ze zákona povinen prověřit finanční situaci svého budoucího klienta.
– Na nahlížení do registrů dlužníků se tedy každopádně připravte i v případě, že vám bude nabídnuta půjčka bez registru.
– Je to jen upozornění na možnou toleranci záznamů.
Jak získat finance téměř okamžitě
Při hledání nejvýhodnějšího produktu pro vaše potřeby vám pomůže hypoteční kalkulačka Finanční Patron, která vám nabídne produkty přesně podle vámi zadaných parametrů. Touto cestou lze také najít řešení, kterým je půjčka pro podnikatele Vista Credit. Zejména začínající podnikatelé nebo ti, kterým minulé podnikání nevyšlo, mají s hledáním vhodné finanční pomocí celkem značné problémy.
● Jestliže je zapotřebí získat finance okamžitě, pak vám může být k dispozici jeden zajímavý finanční produkt.
● Tím je zpětný odkup nemovitosti Záchranná síť.
Je založen na tom, že firma od vás odkoupí na určitý čas vaši nemovitost a vy tím získáte potřebné finance. O svůj majetek ale nepřicházíte. Po celou dobu na něj máte předkupní právo.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup