cedule, práce na silnici

Dřív to bylo zcela normální. V jednom domě žily dvě i více generací. Však si vzpomeňme na takovou normální rodinku, která s humorem přežila všechna úskalí společného života v jednom domě.

Jenže dnes už mladí automaticky bydlí sami. Maximálně v domě, kde je dostatek místností a prostoru, se ještě dá vícegenerační model praktikovat. Ale lidé takovému způsobu života odvykají.

Vy máte podobný problém.
A víte, že nemusíte poslouchat od rodičů své ženy, kterým stávající dům patří, že jste přišel k hotovému? Postavte si svůj dům, nebo si jej rovnou kupte. Jasně, že to není nic jednoduchého. Stavět se Vám moc nechce, ale hotový dům Vás láká.
Spekulujete s myšlenkou, že bydlení u manželčiných rodičů přežijete, protože víceméně Vás to přijde levněji? No, Vaše vztahy s rodiči to zřejmě nevylepší. Nakonec jim můžete ukázat, že peníze sehnat umíte https://nebankovni-hypoteka-cz.cz/hypoteka-bez-registru/.

A to, že Vám Vaše banka žádost o hypotéku zamítla, neznamená, že si nemůžete vzít americkou hypotéku od nebankovního sektoru! Vždyť to by neměl být takový problém, jako jednání s Vaší bankou. Vyhlédnutý dům máte, manželka souhlasí, takže Vám nic nemůže bránit.

Počítejte s tím, že s takovou variantou rodiče Vaší ženy rozhodně nepočítali. Možná, že obrátí, a budou Vás prosit, abyste zůstali. To pak nastane docela zvláštní situace. Hlavně pro Vás. Jak se potom rozhodnout? Nechcete si hrát na furianta, ale na druhou stranu budete svým pánem. No, rozhodování nebude jednoduché.

V každém případě je tu nebankovní sektor, kterému budete ručit nemovitostí. Budete muset vědět, zda jste schopen dodržet podmínky smlouvy, kterou podepisujete. Vaše příjmy a registr zůstane jen Vaším problémem, pokud s tím problém vůbec máte. Ale budete vědět, že na splácení budete mít podobné podmínky, jako u své banky. Možná trochu víc přijatelnější.

Takže, jak se rozhodnete? Zvolíte pěknou zprávu, že se budete stěhovat do svého? nebo zůstanete tam, kde jste?

domek z dřevěných kostek, tráva


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup