hodiny, peníze, bankovky

Od nich se můžeme všichni učit. Přizpůsobili se dnešním moderním podmínkám a mají široké spektrum finančních produktů, které jsou pro každého z nás. Vhodné jsou jak pro lidi v tíživé a složité životní situaci, pro lidi, kteří jsou bez peněz a potřebují hypotéku nebo také pro lidi, kteří mají problémy s registry a jsou dlužníky. Každý z těchto lidí a také mnozí další se mohou občas ocitnout ve finanční tísni. Ať máte problémy, nebo nemáte a chcete si jen tak vypůjčit peníze, uspokojí vás jejich kvalitní finanční produkty. Jednat se může jak o běžné spotřebitelské úvěry, ale i americké hypotéky, kdy peníze můžete použít za jakýmkoliv účelem, nebo dokonce schvalují finanční prostředky i pro podnikatele!

To všechno a ještě daleko více toho najdete u nebankovního sektoru https://www.hypotekybezregistru.cz/.

počítač, klávesnice, reprák

· Nechte si svůj vysněný dům i nadále, můžete jej jenom zastavit formou hypotéky. Dostanete peníze do pár dnů a můžete s nimi nakládat podle vlastního uvážení. Je opravdu jedno, jestli splatíte staré dluhy, nebo jestli si cokoliv koupíte, nikdo vás kontrolovat nebude!

Samozřejmě předem nic neplatíte

To je naprostý nesmysl, abyste jakékoliv své vlastní finanční prostředky vynaložili již předem. Dopředu se akorát dělá propracovaný odhad vaší nemovitosti, který si provedeme sami a to zcela zdarma, abychom mohli posoudit finanční hledisko celé věci. Dále dostanete běžně kolem 70 % odhadní ceny nemovitosti. Odhad je běžně proveden do 24 hodin. Peníze budete mít během pár dní od podpisu úvěrové smlouvy. To však není zdaleka všechno, čím nebankovní sektor disponuje. Čeká vás splatnost až na dobu 30 let.

Najdete zde jak spotřebitelské úvěry, tak také podnikatelské. Úroková sazba je od 4% pro ty, kteří mají drobné záznamy v registrech. Vyšší je pak pro ty, kteří mají prohřešky daleko větší. Ovšem úrok 7 % ročně je v každém případě také krásný a může se podobat kdejakým úrokovým sazbám z různých bankovních institucí.

voda, ostrůvek, domek


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup