Potřebujete samozřejmě půjčit peníze, a to opravdu nemalé na nákup zásob. V bance jste již o půjčku na vaše podnikání byli sice požádat, ale banka vám půjčení finančních prostředků neschválila. Jaký mohli mít její úředníci důvod? Ano, bohužel, a to hned mohli mít důvodů několik. Například si myslí, že výše vašeho výdělku je nízká. Nebo si myslí, či zjistili, že v registru máte nějaký záznam. Například jste se opozdili s nějakou platbou, například na pojištění.

vezmu si hypotéku

Ale nemusíte mít obavy, že peníze na nákup zásob pro vaši firmu na dlouhé období neseženete. Tady máte velké možnosti, že požádáte u nebankovní společnosti o produkt americká hypotéka bez dokládání příjmů. Zarazil vás pojem nebankovní společnosti? Nemějte obavy, jedná se o skutečnou instituci, která nabízí v nebankovním sektoru hypotéky i půjčky. A také máte velkou šanci, že u této nebankovní společnosti uspějete. Máte samozřejmě jednu povinnost, a tou je to, že finanční společnosti potřebují jistoty, abyste řádně půjčené finanční prostředky spláceli. Jedná se o povinnost, že musíte dát do zástavy nebankovní společnosti vaši nemovitost. Může to být pozemek, nebo i dům, chata, ale také i byt, či komerční nemovitost. Pro nebankovní společnost je to taková záruka, že budete jako zákazník svou půjčku řádně splácet.

budu podnikat

Až půjčené peníze splatíte, bude nemovitost, kterou jste dali do zástavy, uvedeného ručení zbavena. Takže nemusíte mít žádné obavy. Takže si rychle pospěšte, jak podnikatelé vědí, vaše konkurence nespí a může být rychlejší. Navíc můžete využít peníze od tohoto finančního úřadu nejen na uvedený nákup zásob pro vaši firmu na dlouhé období, ale také i splacení dluhů a exekucí. Nebo na zaplacení sociálního či zdravotního pojištění vašich zaměstnanců. Využití této půjčky, je opravdu velmi široké a může vám ve vašem podnikání velmi pomoci.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup