Ať už se jedná o svatbu, oslavu, ples nebo vzácné rodinné momenty, vždy se vyplatí je mít zaznamenané jako památku na fotografiích. Marek Topolář (https://marektopolar.cz) se primárně věnuje právě fotografii lidí. Drtivou většinu letních sobot a pátků stráví na svatebních veselkách, kde nezištně dokumentuje dění za pomoci jeho fotek.

párové focení

Na jaře a na podzim pak fotí rodinná a párová focení. Sám Marek popisuje svoji práci takto: “Na focení lidí mě nejvíc baví emoce. Fotka by měla mluvit sama za sebe, bez textu. Správná fotka vám při letmém pohledu řekne vše, co byste z ní měli vědět. To mě na reportážním svatebním focení baví ze všeho nejvíc.

svatební focení

Součástí jsou pak samozřejmě i svatební portréty, které jsou z části inscenované, i do nich se ale snažím přenést reportážní část a zaznamenávat věčné a autentické momenty. Musím ale přiznat, že na svatbách odevzdám obrovské množství energie. Proto jsem rád, že se kromě svateb věnuji i dalším žánrům (https://topolar.cz) jako je architektura, krajina či produktové focení.”

fotky svatba

Marek dále dodal, že kromě samotného focení má pod palcem i další projekt – revoluční samoobslužnou fotobudku, kterou provozuje pod názvem Revofoto (https://revofoto.cz). Fotobudka vybočuje z řad běžně dostupných fotobudek a úspěšně se pokouší udávat nový trend ve směru fotobudek.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup