Podle mého názoru je vlastně každý muž anebo kluk tak trochu kutil. A podle mého názoru muži už mají kutilství a takové ruční manuální práce už asi v krvi. Vždyť takhle to známe už od pradávna a od pravěku. Přece dříve muži měli na starosti lovení a obživu, zatímco ženy udržovali oheň. Myslím si, že tyto zvyky se udržely i dodnes. Protože muži většinou pracují, zatímco ženy se starají o rodinu a domácnost. Nevím jak vám, ale mně by tohle absolutně vyhovovalo. Zatím jsem ale sama, takže ani nevím, jaké je to mít pořádně rodinu. Nevadí mi to, protože jsem to nezažila, takže to nemám ani s ničím porovnávat.

Oceňuji dokonalou práci.

Možná, že jenom moji sourozenci už mají skvělé rodiny, se kterými se rozumí a jsou šťastní. Sice jim trošku závidím, ale není to tak hrozné, že bych se cítila sama a opuštěná. Dříve jsem měla taky přítele, který vlastnil firmu, kde se specializovali na různé nástroje a taky příslušenství. Jako například na stavitelné výstružníky. Jsou například vhodné na dokončovací práce v oblasti například kovovýroby a mají stejně důležitou roli jako předchozí zpracování. A neobejdete se s ním při zpracování věcí ani bez dalších kvalitních nástrojů. A to zpravidla ve zpracování přesných otvorů, kterou uděláte opravdu skvěle, pokud budete mít stavitelný výstružník.

Kvalitních kutilů není nikdy dost.

Protože stavitelný výstružník je v tomto ohledu opravdu kvalitní a nepředčí ho opravdu žádná věc. Stavitelný výstružník se využívá také jako nástroj k procesu například vystružování. A jedná se také o kvalitní výrobu otvoru, pokud splňují ale veškeré parametry. Myslím si, že pokud tohle muž bude zvládat, tak z něj bude opravdu skvělý manuální pracovník. A vy taky doma využíváte stavitelný výstružník? Nebo si raději všechnu práci objednáte u specialistů, kteří za vás práci udělají? Takhle to dělám já, protože s výstružníkem neumím zacházet.