Soukromí podnikatelé na tom nejednou nejsou zrovna skvěle, není jim nic moc co závidět. Jistě, když jejich firma prosperuje, mají spoustu peněz a žijí si klidně i na hodně vysoké noze, jenže když se v podnikání dařit přestane, je rázem sladkému životu konec. A takový podnikatel neví, co dřív, jen aby svůj podnik zachránil.
hnědá peněženka
A nejednou je tím jediným, co může dotyčného spasit, půjčka. Protože jenom tak si lze dostatečně rychle přijít k penězům, jichž je mu zapotřebí, aby udržel firmu v chodu, dokud se vše zase nedá do pořádku.
Ovšem problém je v tom, že podnikateli v nesnázích jen tak někdo nepůjčí. On totiž nemá v takové situaci nic moc co nabídnout. Nedobře vypadající daňové přiznání, nízké příjmy a dluhy na nikoho dojem neudělají, a záznamy v registrech dlužníků či exekuce ho definitivně zbaví všech nadějí.
To ale jedině tehdy, obrací-li se tento se žádostmi o pomoc na banky. Protože ty jsou až přehnaně opatrné, žadatele si důkladně prověřují a stačí i jenom nepatrná odchylka od nastavených kritérií, aby byla žádost zamítnuta.
Vsadí-li však takový podnikatel na nebankovní sektor, může mu vesměs pomoci americká nebankovní hypotéka. A to proto, že u ní se kladou na zájemce docela jiné požadavky, takové, jimž lze v mnoha případech daleko snáze vyhovět.
Nebankovní společnost tu požaduje vlastně jenom dání nějaké nemovitosti do zástavy a jednoduché prokázání schopnosti splácet alespoň po těch nejnižších možných částkách. A je-li toto splněno, nic nebrání tomu, aby si dotyčný soukromník přišel na peníze, jež mu pomohou s jeho podnikáním v nejkrušnějších časech.
hromádka mincí
Tady si lze totiž půjčit i hodně velké peníze a s hodně dlouhou dobou splácení po přijatelných splátkách a s přijatelnými úroky. A navíc se tu ani neplatí nic předem a vše lze kdykoliv vrátit i v předstihu, čímž lze ušetřit na úrocích.
A taková pomoc může být více než významná. A to nejen pro podnikatele, kteří se ocitli v jiným způsobem neřešitelných obtížích.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup