Zajímavý způsob zábavy, který je v současné době mimořádně oblíbený. Řeč je o Escape Game, což je zvláštní hra, při které se ocitnete v místnosti, ze které se musíte dostat nějakým způsobem pryč. Co vás bude čekat?

exit

  • Logické hádanky
  • Klíče k otevření dveří
  • Počítačové hledačky
  • Pocit napětí (pozitivní)
  • Logické hry

Tohle všechno a mnohem více můžete očekávat, když vyzkoušíte takzvanou únikovou hru. Nebojte se toho, že by to bylo něco, co by ve vás mělo vypěstovat klaustrofobii. Naopak, jakmile tuto zábavu jednou zkusíte, již se nebudete nikdy stísněných prostorů obávat, neboť budete vždy vědět, jak se z nich dostat.
Je zkrátka skvělé, že existuje zábava, jako je tohle. Jedná se o skupinovou aktivitu, a proto můžete vzít s sebou své blízké, kamarády nebo rodinu a poznejte, jak to zde chodí.

Jednoduché? Nikoliv!

Máte-li se za skutečného mistra všemožných hádanek, šifer či logiku vyžadujících her, pak věřte tomu, žeu únikové hry se opravdu zapotíte. Budete totiž muset využít celý tým k tomu, abyste se z místnosti dostali, a to v co možná nejrychlejším čase. Váš čas, ve kterém se zvládnete dostat z místnosti, se totiž bude započítává do celkového hodnocení, a proto, až někdy přijdete znovu, uvidíte, jak na tom jste.

radiace

Zábavné a určené pro všechny

Na druhou stranu, pokud si myslíte, že byste nevyluštili naprosto nic, není třeba mít obavy ani tak. Jakmile totiž budete v týmu, vaše logika se spojí a vy tak budete moci odvádět velmi zajímavé výsledky. Na konci vás bude těšit, že jste se z místnosti opravdu dostali, a pokud to bude za hodinu nebo třeba za půl hodiny, to už bude zcela nepodstatné, neboť důležitá je především ze samotné hry. Poznejte proto i vy tuto zábavu, vezměte s sebou své přátele a vyzkoušejte, co ve vás je! Můžete se však těšit na to, že půjde o zábavu, kterou budete chtít v jiné podobě zkusit znovu.