Pokrok se nezastaví, a pokud je to jen k vyšším prioritám, tak je to jen dobře. V podstatě ještě lépe, když na tyto priority dosáhne obyčejný pracující dělník. Dříve existovaly buňky k rychlému bydlení. Nebyly tak vybavené a účinné jako jsou dnešní mobilheimy, ale podstatu věci naplnily snadno. Úkryt před deštěm a zimou. Mnohdy jsme se mohli setkat i s bydlením na kolech a to v maringotkách, ačkoliv to spíše bylo vidět u kolotočů nebo kočovníků. V jiných státech se zase využívaly karavany, které byly k dispozici na bydlení v takové části, kde majitelé pracovali.

harbour

Později se ujal skvělý nápad, že vlastně to bude fajn zvýšit komfort a jezdit pohodlně po světě, kde lze v nich trávit dovolené. Proč ne, podíváme se ještě kousek dál a můžeme si objednat domek na míru, který se dá bez problémů užívat na jednom místě ke klasickému bydlení. A když ještě uděláme krůček, domek zateplíme a upravíme na zimní období, tak tu rázem máme svobodné bydlení a vznikl nám mobilní dům celoroční pobyt v něm bude absolutně bez jakéhokoliv problému.

Výrobce nabízí dostatečný výběr

Tak jako existuje mnoho různých projektů na stavby domu, tak ani zde to není žádná výjimka. V podstatě se dá postavit přesně to, co od domu očekáváme, jakou velikost, případně kolik místností, jakým způsobem chceme topit nebo jaká chceme mít okna. Zkrátka jsou dvě možnosti, buď si můžeme vybrat z nabídky, která je připravena ihned k odběru nebo si vytvořit projekt dle našich přestav. Zkušení odborníci nám poradí, jaký výrobek pak bude pro nás vyhovující.

karavana

Bydlíme podstatně dříve, než kdybychom stavěli

Hlavně nemusíme procházet složitými procesy, jako u stavby. Je pravdou, že některé domy vyžadují kolaudaci, ale prakticky s mobilním domem získáme veškerou potřebnou dokumentaci. Navíc dopravu, zapojení a zprovoznění provádí přímo specialisté v daném oboru, takže se nemusíme ničeho obávat. Uvnitř nalezneme nejen komfortní podmínky pro bydlení, ale také získáme v podstatě svobodné bydlení, kdy nás ani největší mráz nezastihne nepřipravené.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup