V dnešní době mají přední místo na trhu a není ani divu. Kdo totiž ještě nevyzkoušel jejich zaměření, tak vůbec netuší, o čem je řeč. Takové hodinky jsou natolik účinné, že skvěle zastoupí řadu výrobků. Pojďme se na některé podívat.

hodinky u počítače

  • Mobilní telefon není zrovna neznámým produktem a v současné době toho umí tolik, že je to jako malý přenosný počítač. Mimochodem propojením telefonu a chytrých hodinek získáte jistý komfort, který vám bude pomáhat na každém kroku. Z hodinek můžete volat i přijímat zprávy, a to běžné SMS i ty co vám dojdou ze sociálních sítí.
  • Soustředíte se na zdraví a potřebujete mít přehled o svém tepu, tlaku nebo dokonce kvalitě spánku či jiné aktivitě? Například kolik ujdete kroků za den? Nepotřebujete krokoměr nebo jiná zařízení, hodinky tyto úkony perfektně zvládnou, navíc si vše o své aktivitě můžete i pohodlně vyhledat v aplikaci na mobilním telefonu.
  • Navigace nebo mapa, samozřejmě v digitální podobě. Je pravdou, že ne každý typ chytrých hodinek to bude zvládat, ale přesto je tady tato možnost.
  • Diktafon umožní nahrát hlasový záznam a není zapotřebí vyndávat mobilní telefon nebo rovnou speciální přístroj. Velmi diskrétním způsobem lze rozhovor nahrát.
  • Platební karta byl velký pokrok v placení, zvláště když se vylepšila do bezkontaktní podoby. V současné době ji chytré hodinky skvěle nahradí.
  • Diář zabere mnoho místa v kabelce nebo tašce, nicméně chytré hodinky na ruce jsou zcela přirozenou součástí vašeho outfitu a můžete mít po ruce ihned veškeré schůzky nebo plánované návštěvy.
  • Přes hodinky lze ovládat chytrou domácnost.
  • Poslouchat hudbu, spustit spoušť při focení, číst audioknihy, poslouchat hudbu a mnoho další.

hodinky chytré

Chytre hodinky mají různou cenovou relaci a záleží nejen na výrobci, ale rovněž na tom, co všechno dokážou pojmout za funkce. Snadno se ovládají skrze dotykový displej a nabíjí se speciální nabíječkou. Chytré hodinky se hodí jak do společnosti, tak na běžné nošení.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup