Ať už máte jakoukoli náladu nebo styl oblečení nebo rozpočet existují náušnice, které vás potěší v okamžiku, kdy si je obléknete. Pamatujeme si náušnice, které jsme nosili při prvních schůzkách a při zvláštních příležitostech, a buďme upřímní, vždy si můžeme najít záminku, abychom si mohli dopřát nový pár! Pokud jde o vaše svatební náušnice, sázky jsou o něco vyšší, ale nebojte se, jsme tu dnes s našimi nejlepšími tipy, které vám pomohou vybrat perfektní pár.

svatební náušnice

Budete mít na sobě své náušnice, které všichni obdivují, a jsou krásné, ale musí být také praktické. Pokud často nenosíte dlouhé náušnice, mohlo by být dobrým nápadem nosit náušnice doma několik dní za zavřenými dveřmi, abyste si byli jistí, že s nimi vycházíte.

Při výběru náušnic vezměte v úvahu jakékoli další doplňky, které budete nosit, nebo podrobnosti o svatebních šatech. Pokud jsou vaše šaty zdobené, můžete se rozhodnout pro náušnice, které s nimi ladí.
Nezapomeňte, že celý váš outfit by měl být vyvážený, pokud chcete nosit okouzlující pár náušnic nespěchejte s výběrem.

landing_high-jewelry

Vyzkoušejte své náušnice spolu s kloboukem nebo závojem, abyste se ujistili, že vše funguje dobře.

Vždy doporučujeme vyzkoušet si celý svůj outfit před velkým dnem, abyste věděli, že jste s celkovým vzhledem úplně spokojeni, a navíc vám poskytne dobrou představu o tom, jak dlouho vám bude trvat, než se na den připravíte.
To, jak nosíte vlasy, bude mít také vliv na vaši volbu náušnice. Náušnice Swarovski pecky se hodí snad vždy. Pokud nosíte vlasy dolů, dlouhé náušnice jsou perfektní, protože jim to umožní jiskření skrz vaše padající vlasy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup