Jmenuji se Adriana, mám třicet šest let, melír, modré oči, váha asi tak padesát sedm kilo, měřím krásných sto sedmdesát osm centimetrů a pocházím a vlastně i celou dobu žiji v jednom menším městečku Moravských Budějovicích, to je tam na jihu Moravy, kousek od Telče, Třebíče a Znojma. Chtěla bych se Vám svěřit, co se mi stalo tento rok dva tisíce dvacet tři. Byla jsem zrovna několik měsíců sama, po takovém divném rozvodu, manžel děsně moc žárlil, úplně na všechno. Ráda jsem si brala upnutá trička, těsné lesklé legíny, krátké sukénky a za to mě mlátil. Takže po těch letech, co jsme spolu žili jsem si tedy užila. Můj nejkrásnější zážitek za posledních několik se stal ve Slovinsku v hotelu v termálních lázních. Ale nepředbíhejme, vezmu to všechno od začátku. Takže se posaď a začti se do mého erotického příběhu. Pokud se ti tedy líbí SEX A EROTIKA.

V šestnácti letech jsem otěhotněla s mojí životní láskou, tedy aspoň na začátku to tak vypadalo. Po devíti měsících se nám narodilo dítě, byl to kluk jako buk. Můj tehdy neplnoletý přítel, mě požádal o ruku. Muselo to projít soudem a hned po mých sedmnáctinách a vlastně i po jeho, jsme měli svatbu. Mohli jsem počkat rok do osmnácti, ale nějak jsme nechtěli čekat. V osmnácti letech jsem už měla rok staré dítě, manžel i já jsme nějak dostudovali a on se vrhl do oprav aut a já zůstala doma na mateřské. Kamarádky a spolužačky za mnou chodily na návštěvy, hodně mně pomohly a najednou jsem vedla syna do školy. Mezitím jsem si našla práci, pracovala jsem jako prodavačka ve velkém supermarketu a měla jsem dobrou šéfovou a vždy mně napsala směny, aby mi to vyhovovalo a já mohla ráno odvést syna do školky/školy a odpoledne se o to postarala babička. Nějak to šlo na střídačku.

akt ženy

Mému manželovi Romanovi se v práci celkem dařilo, jenže měl v práci kolegy, kteří si ho dobírali a když viděli, jak chodím parádně a sexy oblékaná, jen tak v sukénce a krátkém tílku a na každého se směji, tak mu to stále nadhazovali a jemu to začalo vadit a začal žárlit a nešel daleko k ráně. Za první rok jsem schytala tolik facek, že jsem to už ani nepočítala. Přestala jsem nosit sukně, tílka a zahalila se do riflí a neforemných vytahaných triček. Uteklo dalších pár let, s manželem jsem se odmítala milovat, bylo to jen takové, že jsem si lehla, předstírala že mně to baví, on se do mě rychle udělal a já šla spát a ráno do práce. Takhle se to opakovalo několik let. Přestala jsem chodit s přáteli na kafe, jezdila jsem jen se synem a manželem na kole, občas proběhla nějaká dovolená. A na té poslední se to ve mně zlomilo. Chtěla jsem být pro manžela krásná, oblékla jsem si lesklé modré saténové šaty, nevzala si pod ně podprsenku a mé velká prsa se stojícími bradavkami udělaly své. Když jsme procházeli po promenádě, všichni na mě koukali a manžel to nepobral a na pokoji mě zmlátil, že jsem poslední tři dny raději strávila na pokoji a s monoklem pod okem koukala na televizi.

Zaplať pánbůh, že s námi tenkrát nejel náš syn. Po návratu jsem podala návrh na rozvod a když viděla soudkyně všechny fotky za ty léta, které jsem se tajně fotila, jen spráskla ruce a rozvedla nás na prvním stání a doporučila manželovi léčení na psychiatrii. Co vím, tak bere léky na to, aby byl klidnější. On se pak z našeho města odstěhoval někam k Praze a už jsem o něm neslyšela. Ani jsem po něm nic nechtěla, ani alimenty. Prostě jen aby mi vypadl ze života a nikdy ho už neviděla. Rodiče mi moc pomohli a já zůstala sama s mým Adamem, kterému bylo tenkrát šestnáct let a už se o sebe uměl postarat. Je úplně jiný než jeho otec.

Jednou mi Adam povídá, zdali bych s nimi nechtěla jet do Slovinska, že jeho kamarádi chtějí jet autobusem do termálních lázní na prodloužený víkend. Přemýšlela jsem, co bych tam asi dělala, mezi partou čtyř mladých kluků. Adam mě přemlouval, že klukům ukazoval moje fotky z dovolené a že všichni říkali, jakou mám krásnou maminku. Nějak mi to narovnalo sebevědomí a chtěla jsem nějakou změnu. Odjet někam na víkend a přijít na jiné myšlenky, zaplavat si v horkém bazénu a relaxovat.

modelka

Adamovi jsem řekla, že tedy ano. A protože chodí ještě na střední a nevydělává si, zaplatila bych za nás víkendový pobyt. On se začal těšit a za čtrnáct dní jsme měli odjet. Já chodila normálně do práce a Adam do školy. Dojížděl do Znojma na střední a vždy odpoledne se vracel zpět do našeho města. Moravské Budějovice mají cirka 7300 stálých obyvatel. Městem nám protéká potok Rokytka, máme tu zimní stadion, pěkné odpočinkové letní koupaliště, polikliniku, sokolovnu, muzeum řemesel. Kdybyste chtěli někdy navštívit naše městečko, určitě by se pár výletů po okolí našlo. V Jaroměřicích nad Rokytnou je pěkný zámek, na jih od nás je hrad Bítov, vyhlídka Hvězdička, vodní nádrž Vranov, zámek Vranov nad Dyjí, muzeum motocyklů v Lesné u Znojma, či se projít v Třebíči v židovské čtvrti. Určitě se nebudete nudit. Já tu naši Moravu miluji.

Uběhlo deset dní a já už pomalu začala balit, sice to měl být jen dvoudenní výlet, ale i tak, nechtěla jsem nechat nic náhodě. Jenže se Adam tři dny před odjezdem vrátil ze školy s naraženou nohou. Měl ji v dlaze a doktor řekl, že by měl dva týdny odpočívat. Dostal k tomu berle, ale nic vážného to nebylo. Jenže se nemohl koupat. Řekla jsem mu, že tam sama nepojedu, že ty jeho spolužáky neznám. Ale on mě poprosil, že jsem zaplatila 10 tisíc korun za dovolenou, ať jedu. Že se s nimi ani nemusím v termálních bazénech potkávat. Budu mít pokoj jen pro sebe a v autobuse dvě sedačky. Moc se mi tam samotné ale nechtělo. Den před odjezdem jsem tedy řekla, že tedy pojedu. Adamovi jsem uvařila jídlo na dva dny, aby si to jen ohřál v mikrovlnce, rozloučila jsem se sním a ráno odjela směr Slovinsko.

nahá žena

Jeho tři spolužáci v autobuse mě velice mile přivítali, já seděla celou cestu před nimi, oni seděli na pětce v poslední řadě. Samozřejmě se celou dobu něčemu chechtali a já si jen domýšlela. Cesta ubíhala naprosto parádně. Kluci se mi pak postupně představovali, ten modrooký blonďák se jmenoval Dominik, ten s hnědýma očima byl Patrik a černovlasý byl Tadeáš. Ten sice moc nemluvil, ale byl mi nejvíc sympatičtější. Vlastně byli všichni tři fajn. V půlce cestě vytáhl Patrik placatku rumu a nechal ji kolovat. No, já jsem nechtěla být za sucharku, tak jsem se s nimi napila. A že prý mají zásoby na dva dny a jen to v batůžku zacinkalo. Dominik začal jmenovat ty názvy flašek a že si udělají na hotele mejdlo a hned mě pozvali. Já se jen na ně usmála a odpověděla jsem jim, že o tom pouvažuji, ale nic neslibuji.

Přejeli jsme Rakousko a někde u města Maribor sjeli z dálnice na okresku. Kluci už dopíjeli druhou placatku a byli fakt veselí. Jen jsem jim poradila, ať už nepijí žádný alkohol, když hned půjdou do teplého bazénu, aby se jim nezamotala hlava. Oni se začali smát, a že to zvládnou. Za pár minut jsme byli u cíle, ubytovali nás v moc krásném hotelu. Stačilo sjet výtahem a v hotelu byly vlastní termální lázně. Já měla pokoj přesně naproti klukům. Hned jak nás ubytovali, kluci na mě zaklepali na dveře, a že se uvidíme v bazénech a v bílých županech spěchali k výtahu. Já si ještě pomalu vybalila, napsala svému synovi, že jsme v pořádku dojeli a půjdu se za pár minut koupat. On mi docela rychle odepsal, abych si pořádně odpočinula a relaxovala v termálech.

Pomalu jsem se převlékla do jednodílných žlutých vykrojených plavek, které jsem si týden před odjezdem koupila. Ani jsem je na sobě ještě neměla. Natáhla na sebe župan a vydala se do bazénů. Prošla kolem recepce a za turniketem si odčipovala hodinkami vstup, dala župan na věšáček a hodila rychlou sprchu. Jak jsem procházela ze sprch, všimla jsem si v zrcadle, že ty moje plavky jsou úplně průhledné. Normálně mi byly vidět prsní dvorce, zaříznutá kundička, a hlavně v těch plavkách jsem měla snad o dvě čísla větší prsa než obvykle. No slušné velké pevné pětky. Myslela jsem si, že rychle sejdu po schodech do bazénu, aby mě kluci neviděli, v takhle průsvitných plavkách. Jenže co čert nechtěl, všichni tři byli vyplázlí přímo u schůdků, kde byla bublinková vířivka.

sexuální poloha

Všichni se na mě podívali a s otevřenou pusou na mě hulákali „paní Adrianóó tady jsmé“. Všichni plavající v bazénech se na mě dívali a já tušila proč. Ty žluté plavky byly fakt děsně průsvitné. Zaplula jsem rychle po schodech do bazénu a šla si přisednout ke klukům do vířivky. Oni mě hned chválili postavu, že jsem luxusní. Já jim poděkovala a chvilku s nimi pobyla ve vířivce a pak šla plavat a relaxovat do dalších bazénů. To odpoledne jsem na kluky ještě několikrát narazila a vždy mě pochválili jaká jsem sympatická maminka. Samozřejmě mi to dělalo radost. Ve svých pět a třiceti letech jsem potřebovala nakopnout do života. Po tom utrpení s bývalým mužem jsem chtěla klid a zapomenout na to, co mi prováděl.

Kolem dvacáté jsem přišla na večeři. Kluci už na mě z dálky mávali, ať k nim přisednu ke stolu a znovu mě chválili, jak jsem krásně oblečená. Na sobě jsem měla večerní šaty, dlouhé lesklé stříbrné bez podprsenky, chtěla jsem se cítit aspoň jednou za deset let krásně. Tadeáš mi objednal dvě deci bílého sladkého vína a já se zaposlouchala do jejich vyprávění. Byla to docela sranda a hodně jsme se nasmáli. Kolem desáté jsme se odebrali do pokojů. Kluci mě zase zvali na mejdan, ale já si chtěla odpočinout a jít spát. Oni trochu smutní, že za nimi nepřijdu, ale pak za sebou zavřeli dveře a jen jsem slyšela, jak cinkají flašky.

vášeň

Já za sebou také zavřela dveře a šla se převléknout do červené saténové košilky. Koukla jsem na sebe do zrcadla a šla zabrat do postele. Jenže ani po půl hodině jsem nemohla usnout. Pořád jsem myslela na kluky, jak v protějším pokoji popíjejí a baví se. Ani nevím proč, ale začalo to ve mě všechno hlodat a dostala jsem chuť na masturbaci. Už dlouho jsem neonanovala svoji lačnou kundičku. Doma to nešlo a jinde nebyla příležitost si ji vyhonit a mít k tomu puštěné PORNO ZDARMA. Vykasala jsem si košilku nad břicho a pomalu se začala hladit po těle. Prstem jsem prozkoumávala lem saténových kalhotek a za pět minut jsem ucítila, jak vlhnu. Menší flíček se zvětšoval a zvětšoval, až byly kalhotky promočené durch. Stáhla jsem si je přes kolena, až po kotníky a začala se ukájet prstem. Bože to bylo tak příjemné. V místnosti byla cítit vůně mé dlouho neukojené vulvy. Netrvalo ani deset minut a přišel na mě mokrý, a hlavně bouřlivý orgasmus, vystříkla jsem do prostěradla svoji horkou tekutinu. Celá jsem se rozechvěla a málem se mi u toho zamotala hlava.

Hned po tom jsem uslyšela, že na mě někdo ťuká na dveře. Úplně jsem se lekla. Rychle jsem vyskočila z postele, natáhla na sebe kalhotky a košilku a zeptala se u dveří „ano, kdo je tam?“ Ozval se Tadeáš, zdali bych k nim opravdu nepřišla na panáka. Otevřela jsem mu a když mě uviděl jen řekl „bože Vy jste krásná“. Já nevěděla, co mu mám na to odpovědět a jen odpověděla, že přijdu, jen se převléknu. Tadeáš mi odpověděl, ať přijdu, jak jsem, že oni jsou také v pyžamu. Musím říct, že jsem udělala, to co mi řekl. Vzala jsem si kartu od pokoje, zabouchla za sebou dveře a v saténové košilce a mokrých kalhotkách přešla za kluky do hotelového pokoje.

žena v prádle

Tam už hrála muzika, na stole otevřené 4 flašky, Coca Cola, limonády a kluci byli docela už veselí. Zeptali se mě, zda je chci v alkoholu dohonit. Jen jsem řekla, ať mi něco namíchají. Toho se ujal Patrik a za dvacet vteřin jsem měla v ruce alkoholového smrťáka. Seděla jsem tam v pyžámku, kluci na mě stále koukali, a já do sebe kopla ještě tři velké rumy s Colou a najednou jsem byla uvolněnější. Dominik z ničeho nic stal a vyzval mě k tanci. Já se vůbec nezdráhala a začali jsme tancovat. Patrik stál za mnou a lepil se mi zezadu na zadek a z postele nás sledoval Tadeáš. Pak přišly ploužáky. Kluci o mě losovali, kdo se mnou půjde po další písničce tancovat a pak to přišlo.

Cítila jsem, jak zase vlhnu, zamotala se mi hlava a normálně jsem políbila Tadeáše a začala se sním líbat. Dominik s Patrikem to sledovali a jen se usmívali. Tadeáš mě zajel pod košilku, vytáhl mi ji nad zadek a chytil mě rukama za prdel. A najednou jsem cítila, jak mu stojí penis. Bože, co mám dělat? Nechala jsem to osudu. Ještě třikrát o mě kluci losovali, každý mě osahal po celém těle a já cítila, že to chci. Když jsem tancovala s Patrikem, řekla jsem mu do ucha, že chci sex.

nahý akt

On mě povalil na postel a začal mě líbat. Dominik mi hladil prsa z jedné strany a z druhé mě hladil po nohách Tadeáš. V broskvičce se mi udělalo takové mokro, že když mi tam zajel Patrik prstem, ztratil se v ní jako studentík v gymnázium. Kalhotky letěly dolů, saténová košilka taky a najednou jsem před nimi ležela nahatá. Zavřela jsem oči a řekla jim, ať se o mě postarají, že jsem ke všemu svolná. Jak jsem to dořekla, Tadeáš mi vrazil péro do pusy a já mu ho nadrženě kouřila. Patrik mi cucal prsa a do mé svatyně se začal dobývat Dominik. Vůbec se mnou neměl žádnou práci, protože jsem se mu připravila krásně roztažená. Uchopila jsem jeho chloubu, kterou měl mezi nohama a přivedla si jej do mé vyholené svatyně.

Kluci byli, jak nevybouření mladí kanci. Střídali se na mě dlouhé tři hodiny. Nejdříve mě napustil Dominik, po něm se do mě udělal Patrik, a nakonec se ve mě vykoupal Tadeáš. A takhle se to střídalo, křížem krážem. Spočítala jsem, že se do mě udělali každý třikrát, a až potom měli kluci dost. Pode mnou bylo totálně zaspermované prostěradlo. Když bylo po všem, musela jsem jim říct, že to prostěradlo musím přemáchnout ve sprše a dát sušit, jinak by z toho byla ráno ostuda, když by přišla uklízečka pokojů, asi by se jí to nelíbilo, že tam je tolik uschlé mrdky.

Odcházela jsem do svého pokoje něco kolem třetí hodiny. Usnula jsem jako nemluvně. Ráno jsem přišla na snídani kolem deváté a kluci nikde. Potkali jsme se až odpoledne v bazénech. A hned mě všichni hlásili, že večer budou zase dělat mejdan. A jak si myslíte, jak to celé dopadlo? Myslíte si, že jsem za nimi přišla nebo zůstala na pokoji?

Samozřejmě jsem si nenechala ujít mladé zajíčky a přišla za nimi. Taková příležitost mít tři kluky najednou, se nikdy neodmítá.

Ještě se Vás na závěr zeptám, líbí se Vám moje erotické příběhy?

A už jste někdy navštívili FOURSOME LIVE SEX CAM webstránky?

Na shledanou, čtenáři mých erotických povídek. Rsk.