V podstatě každý tisk, který má být jistým poutačem, je nesmírně důležitý. Jeho design, barvy a provedení spolu úzce souvisí a je nutností, aby produkt odpovídal představám klientů. S potisky se setkáváme na každém kroku. Nejedná se jen o plakáty, katalogy, reklamní předměty nebo vizitky. Rovněž každý chce mít hezký kalendář, výrobce zase poutavé obaly a tak jednotlivci, spolky nebo firmy se soustředí na vše, co je s nimi spojováno. Na chvíli se zastavíme u i obalů, se kterými se běžně setkáváme. I zde je nesmírně nutné, aby byl obal příjemný a vynikal správným a efektivním potiskem. Výroba krabiček musí odpovídat nejen představám klientů, ale navíc musí oslovit další nové zákazníky.

0334b3265cd74c49fb89fbaea224d257

Tisk, který má efekt

Pro každou objednávku to chce mít cit pro volbu tisku. To je důvod, proč by se měl vždycky oslovit odborník se zkušenostmi. Pokud obaly a další produkty se mají stát součástí marketingu, tak bez správně sestavených barev a ideální technologie, se plány mohou snadno pokazit. Rovněž je velmi důležité věnovat pozornost výběru materiálu. Pro výrobu krabiček a to různých velikostí se hodí ofsetový nebo digitální tisk. Standardně se využívá křídový papír, který je pevný a tisk na něm vynikne. Je nesmírně důležité zvolit správnou technologii, poté bude kvalitní i velkoformátový tisk.

6d4606a2e19b7e9695395fda33eb7595

Svět kalendářů

Ačkoliv, se to okolo nás hemží moderní technologií, přesto si zachováváme některé praktické věci, které velmi úzce souvisí s kvalitním tiskem. Jednoznačně mezi ně patří tisk stolních kalendářů. Jakmile se přehoupne polovina roku, je čas plánovat nový. Kalendáře jsou vhodným dárkem, ale i efektivním reklamním předmětem. Není problém využít komplexních služeb a nechat si zrealizovat stolní kalendář přesně na míru podle vlastní potřeby. Perfektní grafické zpracování, nezklame tisk, který bude ve vysoké kvalitě, kompletace a rovněž balení. Tisknout kalendáře můžete již nyní online a rozhodně budete mile překvapeni kvalitou.