Chystáte se na výlet? Nebo naopak chcete, aby mohlo mít Vaše dítko neustále věci při sobě a už se naučilo, že si musí sbalit batoh a jít na procházku, do školy nebo školky? V tom případě bude vhodná taška s motivem úspěšného krtečka.

Na výlety, procházky i do města

Na výlety i procházky, do školy i do školky bude nejlepší batůžek krteček.

Je praktický pro větší i menší děti, navíc můžete vybírat z více verzí. Vleze se toho do něj dostatek, aby si děti mohly všechno potřebné na výlet sbalit. Jdete jenom na procházku? I přesto můžete potřebovat nějaké menší zavazadlo s sebou. Procházka se může protáhnout, takže je potřeba přibalit alespoň pití, ubrousky, nějakou tu hračku a třeba náhradní tričko. To všechno si Vaše dítko může nést s sebou, aby se naučilo, že je potřeba mít nějakou tašku, do které se všechno vleze. Přidejte dobrou svačinu a něco na zub, samozřejmě zdravého a uvidíte, jak rychle bude mít Váš brouček či beruška všechno sbalené a už budou připraveni na cestu.

prázdniny a zmrzlina

Krtek je dětskou postavičkou už celá léta a není se co divit, že má stále své stoupence. Je velice oblíbenou postavičkou a děti ho milují.

Pohádková postavička má stále co nabídnout. Je velice univerzální, takže se hodí jak pro malé slečny, tak pro malé chlapecké průzkumníky.

Tašku využijete i při nošení do školky nebo školy. Vzít ji můžete na výlety, procházky, ale i do města. Je velká tak akorát a vyrobena z kvalitních materiálů.

dítě v šatech

Sbalení na prázdniny

Děti se velice rády balí na prázdniny. Chystají se k babičce? Na návštěvu k příbuzným? Chtějí si sbalit nějaké věci? V tom případě bude tato taška naprosto ideální. Popruhy k uchycení na ramena jsou velice praktické. Taška může mít kolečka nebo může být ve verzi s popruhem na rameno. Taška je krásně barevná a upoutá pozornost našich dětí. Barvy jsou nesmývatelné a nepoškodí je ani sluneční záření, takže se hodí jak do zimy, tak do léta.