Jak jste na tom vy a vaše zdraví? Podle mého názoru je mnoho lidí, kteří se o své zdraví opravdu hodně a dobře starají. Někdy to ale možná i přehání, že až sobě spíše škodí. Můžu uvést jeden takový smutný příklad. Třeba moje sousedka. Podle mého názoru je moje sousedka docela zdravá. Když pominu její věk a tím spojené takové ty stařecké nemoci, tak si myslím, že moje sousedka je naprosto zdravá jako řípa.  Moje sousedka, co vím, tak má pouze vysoký tlak a bolí ji kolena. Mojí sousedce je osmdesát let. Ale musím říct, že je opravdu fot a v pohodě a kde kdo by jí řekl tak maximálně sedmdesát let.

O zdraví se hodně starám.

Nicméně ale ona si stěžuje vážně na všechno. Někdy si opravdu říkám, že ti staří lidé asi nevědí, co přesně chtějí. někdy je to docela i úsměvné, ale na druhou stranu to jistě všechno dobře chápu.  Nicméně ale někdy to bývá tak, že člověk nesimuluje a má opravdu velké problémy. Třeba moje kamarádka. Tam má endometriózu.

I děti se musí učit hygieně.

A vy jistě asi víte, co je to za nemoc. Jsou to velké gynekologické problémy, bolí vás z toho podbřišek. Bolesti jsou opravdu velké. A taky jsem se dozvěděla, že diagnostika endometriózy trvá někdy i deset let teď je to opravdu takové záhadné onemocnění a nikdo prý neví, proč se to děje a proč vzniká. A tak jsem si řekla, že ženám, které bolí opravdu moc a často břicho, věřím, protože endometrióza je taková skrytá nemoc, která se těžko hledá a těžko se to určuje. A jak jste na tom vy se svým zdravím? Slouží vám zdraví hodně nebo jste na tom špatně? Víte, někdy jsou bohužel nemoci, které nejdou na první pohled vidět a jsou právě o to horší. Ale vždycky si říkám, že je lepší proto chodit pravidelně na preventivní prohlídky, které vám můžou opravdu leccos objevit a můžete zahájit pak skvělou a mnohdy i účinnou léčbu. Naštěstí jí jsem zdravá a jsme za to moc ráda.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup