Hledáte cestu, jak co nejlevněji pořídit čističku odpadních vod? Pokud jde o samotné zařízení, zkuste si přečíst toto podrobné srovnání, kde najdete informace o značkách ČOV. Kromě toho ale budete následně potřebovat i projektovou dokumentaci, posudek hydrogeologa a vyřídit povolení s úřady. K tomu vám můžeme dát dobrý tip.

garlic-2556022_640

Za přijatelné ceny a za krátký čas – kancelář ZAKRA se zaměřuje právě na práce v oblasti čistíren odpadních vod (ČOV), nádrží, přípojek atd. Poskytuje úplné řešení, tzn. vše od A do Z včetně úředních povolení. Vám stačí pouze jít na webové stránky, vyplnit kontaktní formulář a odborník se během 24h ozve.
První konzultace je bezplatná. Při té se se specialistou rozjasní souvislosti a rozeberete si celou vaši situaci.

V dalším kroku ZAKRA vypomůže sehnat hydrogeologa, navrhne projektovou dokumentaci, zajistí úřední postupy a vy pouze pořizujete samotné zařízení. Samozřejmě i o tom se můžete s odborníky poradit.
Může to být jednodušší? Nejspíše ne. Zkuste si zavolat. ZAKRA má velké množství pozitivních zpětných vazeb, což svědčí o kvalitě služeb. Uvidíte sami, že nebudete litovat. Ušetříte spoustu času i námahy.