Není technika jako technika. A jsem vždycky měla techniku jako takovou, že je to hlavně pro muže. Nebo mi řekněte, co technického může být pro ženu? Abych se vám přiznala, já sama jsem to ani nevěděla. A to sice můj přítel byl automechanik a taky opravoval třeba něco v kuchyni, ale já jsem se v tom nikdy nevyznala. A můj příteli pracuje už taky jako instalatér, ale instalatérské práce a tato technika ho moc nebavila, tak potom ještě přestoupil na jiný učební obor, a to na automechanika. Myslím si, že automechanik je opravdu skvělá práce pro muže. Podle mého názoru je automechanik opravdu taková možná práce, která se týká techniky, kterou může milují.

Líbí se mi husté vlasy.

Opravdu neznám žádného muže, který by neměl rád techniku anebo další technické věci a vymoženosti. A zatímco my ženy, sice taky máme rádi techniku, ale úplně jinou. Třeba například žehličku na vlasy anebo taky žehličku na oblečení. Abych se vám přiznala, opravdu bych se bez žehličky na prádlo a bez žehličky na vlasy vůbec neodešle. A to taky bych se neobešla bez kulmy na vlasy.

Mám kvalitní kulmu.

Tu jistě taky milujete, je to opravdu pecka vynález! Já mám totiž velice řídké vlasy, takže si většinou hlavně vlasy natáčím, abych získala více objemu. Ale když si dělám zase culík, tak chci, aby moje vlasy byly úplně rovné. Takže zase použiji žehličku na vlasy. A opravdu musím říct, že jsem za tuto techniku opravdu ráda a říkám si, že opravdu je génius ten, kdo tohle vymyslel, protože ode mě by si zasloužil samozřejmě medaili a velké uznání, protože skvělé a kvalitní žehličky a kulmy na vlasy nám ženám dělají opravdu velkou radost. Nebo vy nic na vlasy nepoužíváte? Znám plno žen, které si nechávají vlasy úplně přírodní a techniku k tomu nepotřebují. Někdy ženy dokonce říkají, že tato technika na vlasy, úprava horkou kulmou vlasy ničí. Je to pravda, ale pro krásu se udělá všechno.