Pokud se firmě náležející soukromému podnikateli v některé etapě její existence přestane dařit, má to její majitel rázem dost těžké. Protože se musí udělat vše pro to, aby se tento podnik udržel nad vodou, a navíc je třeba sehnat peníze i na nejeden další výdaj, jenž s takovým pokulhávajícím podnikáním souvisí.
A zkuste si představit, jak se asi shánějí peníze pro firmu, které se nevede ani trochu dobře! Obzvláště když si uvědomíte, že ony peníze musí shánět ten, jehož taková firma živí především a jenž je v podobné situaci vlastně rád, zbude-li mu aspoň na holé živobytí.padesát eur
Je to zkrátka těžké. A podobný podnikatel to nejednou řeší půjčkou. Jinak to totiž v mnoha případech ani nejde.
Ovšem ono to kolikrát nejde ani s tou půjčkou. Kdykoliv se podobný podnikatel obrátí na nějakou finanční instituci s tím, že by potřeboval půjčit peníze, aby zachránil dost možná už krachující podnik, odmítnou ho. Třeba kvůli nízkým příjmům, třeba kvůli nevalně vypadajícímu daňovému přiznání, třeba kvůli záznamům v registrech dlužníků a podobně.
Jenže ono to nejde jednoduše vzdát. Mávnout nad tím rukou a smířit se s tím, že zkrátka peníze nejsou k mání. To by byl jenom ten poslední hřebík do rakve dotyčného podnikání.
Je třeba to zkoušet zas a znovu. A to tak dlouho, dokud podobný žadatel někde neuspěje. A nakonec to zřejmě vyjde. Přinejmenším v okamžiku, kdy se dotyčný začne ucházet o pomoc nazývanou nebankovní americká hypotéka Americká nebankovní hypotéka.kreditky v kapse
U té totiž poskytovatel, tedy nebankovní společnost, nedělá rozhodně takové drahoty, s jakými se člověk setkává v bankách. Tady se nevyžaduje dokonalý klient se samými přednostmi, tady se toleruje i nejeden nedostatek, který by v bance zmařil všechny naděje. Tady stačí mít jenom nemovitost, kterou by bylo možné dát do zástavy, plus je třeba mít z čeho posléze splácet, ale tím potenciální komplikace končí. A těch plusů, jež podobná hypotéka má, pro změnu je!
Jen se podívejte sami.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup