Podnikatelé moc dobře ví, že pokud chtějí aby so k nim zákazníci přišli dát kávu, snídani a nebo třeba oběd, musí jim nabídnout místo k sezení. Posedět si v hezkém počasí venku u jídla a nebo šálku lahodné kávy je jako pohlazení po duši. Jenže abyste jako podnikatelé mohli mít zahrádku, potřebujete mít i vybavení. Pro hosty je velmi oblíbený bistro stolek, který nezabere moc místa a přesto hostům nabídne dostatek prostoru pro konzumaci.

venkovní stůl

Bistro stolky jsou rozšířené nejen na zahrádkách, ale najdete jej i na společenských akcích. Ať už jde o svatbu a nebo třeba o koncert, občerstvit se můžete právě u bistro stolku, a nebo často najdete k dispozici party stolek. Co vám podnikatelé nabídnou je na nich, ale právě tyto výrobky patří mezi velmi žádané. A co víc – oblíbili si je i jednotlivci jako stolek do karavanu, protože je malý a jeho postavení nezabere ani minutu.

Další možností pro občerstvení ať už někde na zahrádce nebo třeba u vás na chalupě u ohně jsou banketové stoly. Ty bývají prostornější a poskytnou vám víc komfortu. U konzumace jídla ani pití se nebudete muset mačkat, protože stolky vám nabídnou dostatek prostoru nejen pro vaše občerstvení, ale i třeba pro nějakou tu vázičku s květinou, dochucovací sadu a nebo pro jídelní lístek.

stolky kavárna

Milujete cestování?
Pokud patříte mezi milovníky cestování a rádi vyrážíte na dovolené nebo víkendy po vlastní ose s karavanem, určitě uvítáte možnost jídla venku v přírodě. Každý dobrodruh by měl mít v autě skládací stoleček, díky kterému bude mít možnost najíst se kdekoliv u stolu. Tento stolek zabere minimum místa, složení nerychlé a jednoduché a rozhodně je liší jíst u skládacího stolku než na zemi. Ať už potřebujete jakýkoliv stolek nebo posezení pro jakoukoliv příležitost, tady najdete největší výběr jak stolků, tak laviček a nebo židlí.