Jak se k nám dostanete a kde se ubytovat

Doprava

Místo konání a nejbližší okolí: mapa

Účastníci, kteří jedou na konferenci autem

Svá vozidla máte možnost zaparkovat v místě ubytování, nebo na parkovištích v centru města. Nejbližší parkoviště od místa konání se nachází na náměstí Republiky nebo na ulici Koželužská (garážové parkoviště).

Účastníci, kteří jedou na konferenci vlakem

Z hlavního nádraží v Olomouci se do Uměleckého centra Konvikt a na Cyrilometodějskou teologickou fakultu UP dostanete tramvají č. 2, 4, 6, vystoupíte na zastávce Náměstí Republiky (cca 5 min), přejdete ulici a dáte se podél tramvajových kolejí doprava. Přibližně po 30 metrech odbočíte vlevo na ulici Univerzitní (mírně stoupající) do Konviktu. Fakulta se nachází naproti Konviktu asi o 10 metrů výše. Jako orientační bod může sloužit Forty’s pizza na rohu ulice Univerzitní.

Účastnící, kteří jedou na konferenci autobusem

Z autobusového nádraží projdete podchodem k tramvajové zastávce. Tramvají č. 4 se dostanete na Náměstí Republiky (cca 8 min). Přejdete ulici a dáte se podél tramvajových kolejí doprava. Přibližně po 30 metrech odbočíte vlevo na ulici Univerzitní (mírně stoupající) do Konviktu. Fakulta se nachází naproti Konviktu asi o 10 metrů výše. Jako orientační bod může sloužit Forty’s pizza na rohu ulice Univerzitní.

 

Stravování

Café restaurant Konvikt

odkaz na stránky: http://konvikt-olomouc.webnode.cz/

Restaurace Goliáš

Odkaz na stránky: http://www.restaurace-golias.cz/

Restaurace Arigone

Odkaz na stránky: http://www.arigone.cz/

 

Ubytování

HOTEL ARIGONE

Univerzitní 20, Olomouc 77100

Email: Hotel-Olomouc-Arigone@cz-hotel.eu

Web: http://www.hotel-arigone-olomouc.eu

Hotel Arigone je zařazen do kategorie *** a nabízí svým hostům 39 pokojů, z toho 16 jednolůžkových, 18 dvoulůžkových, 3 apartmány a 2 apartmány de Luxe. Téměř všechny pokoje mohou být rozšířeny o přistýlky. Součástí každého pokoje je nadstandardní vybavení stylovým nábytkem, sprchový kout, Apartmán de Luxe má navíc masážní vanu, WC, satelitní televize, telefon a samozřejmostí je internet.

 

PENZION U JAKUBA

8.května 9, Olomouc 772 00

Bezplatná linka: 800 12 22 12

Tel: 585 209 995, 777 747 688

Email: ujakuba@iol.cz

Web: www.pensionujakuba.cz

Ubytování od 800,-Kč/osobu/noc

Pension U Jakuba najdete přímo v historickém centru Olomouce. Ideální místo nejen pro české a zahraniční turisty, návštěvníky a obdivovatele historických památek, ale i pro svatby, služební cesty a jiné firemní a společenské akce vyžadující příjemné kvalitní krátkodobé a dostupné ubytování. Pension je situován na ulici 8. Května, přímo u Horního náměstí v budově měšťanského domu, jehož historie sahá až do 15. století. V letech 2003– 2004 prošel areál první vlnou kompletní rekonstrukce a v roce 2005 pak proběhla konečná fáze rekonstrukce. Nyní nabízíme hostům komfortní ubytování v luxusně zařízených studio-apartmánech. Pro náročnější je zde možnost podkrovního apartmánu. Dále jsou Vám k dispozici luxusně vybavené jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje za přijatelné ceny. K dispozici je i soukromé parkoviště.

 

BEST HOTEL GARNI

Ubytování v centru Olomouce. Hotel poskytuje levné a kvalitní ubytování v nově rekonstruovaných pokojích. Hotel v Olomouci je umístěn v blízkosti sportovní haly UP a dalších sportovišť. Dvoulůžkové pokoje s možnosti přistýlky, bohaté snídaně.

Na Střelnici 48, Olomouc 779 00

Tel/fax: 585 231 450

E-mail: penzionbest@quick.cz

Web: www.best-hotel-garni.cz

Cena ubytování od 690,–Kč/osobu/noc

 

HOTEL GÓL OLOMOUC

Legionářská 12, Olomouc 771 11

Tel: 585 229 813

Fax.: 585 225 997

E-mail: hotel@gol.cz

Web: www.hotel.gol.cz

Cena ubytování od 500,-Kč/osobu/noc

V roce 1992 byl po úpravách ubytovacích prostor oficiálně otevřen hotel typu Garni s názvem GÓL, což symbolizuje jeho umístění v areálu Androva stadiónu Hotel hostům nabízí salonek pro 40 osob, směnárnu, úschovu cenností, úschovu jízdních kol. K dispozici je telefon, fax, video, P.C. systém, Internet. Kapacita hotelu je 50 lůžek. Hotel GÓL Olomouc se nachází v klidové zóně centra města, má k dispozici uzavřené parkoviště, tenisové kurty a veškeré sportovní zázemí.

 

UNIVERZITA PALACKÉHO V OLOMOUCI – SPRÁVA KOLEJÍ A MENZ

Ubytovací kancelář SKM Univerzity Palackého

Šmeralova 8, Olomouc 771 11

Tel.: +420 777 000 202

Tel/fax: +420 585 226 057

Email: vondra@skamnw.upol.cz

Web: skm.upol.cz 

SKM UP nabízí v průběhu celého kalendářního roku ubytování hotelového typu s možností stravování v objektu kolejí pro studenty, tuzemce i zahraniční hosty. Držitelům mezinárodních studentských průkazů poskytujeme výrazné slevy. Veškeré ubytovací kapacity jsou v dosahu MHD nejvýše 15 minut od centra Olomouce.

Loading