JAK SE K NÁM DOSTANETE A KDE SE UBYTOVAT

Doprava

Místo konání: Umělecké centrum UP (Konvikt),Univerzitní 3, 771 80 Olomouc

Místo konání a nejbližší okolí: mapa 

 

Účastníci, kteří jedou na seminář autem

Svá vozidla máte možnost zaparkovat v místě ubytování, nebo na parkovištích v centru města. Nejbližší parkoviště od místa konání se nachází na náměstí Republiky nebo na ulici Koželužská (garážové parkoviště).

Účastníci, kteří jedou na seminář vlakem

Z hlavního nádraží v Olomouci se do Uměleckého centra Konvikt dostanete tramvají č. 2, 4, 6, vystoupíte na zastávce Nám. Republiky (cca 5 min), přejdete ulici a dáte se podél tramvajových kolejí doprava. Přibližně po 30 metrech odbočíte vlevo na ulici Univerzitní (mírně stoupající). Jako orientační bod může sloužit Forty’s pizza na rohu ulice Univerzitní.

Účastnící, kteří jedou na seminář autobusem

Z autobusového nádraží projdete podchodem k tramvajové zastávce. Tramvají č. 4 se dostanete na Nám. Republiky (cca 8 min). Přejdete ulici a dáte se podél tramvajových kolejí doprava. Přibližně po 30 metrech odbočíte vlevo na ulici Univerzitní (mírně stoupající). Jako orientační bod může sloužit Forty’s pizza na rohu ulice Univerzitní.

 

Stravování (oběd)

Café restaurant Konvikt

odkaz na stránky: http://konvikt-olomouc.webnode.cz/

Restaurace Goliáš

Odkaz na stránky: http://www.restaurace-golias.cz/

Restaurace Arigone

Odkaz na stránky: http://www.arigone.cz/

 

Ubytování

HOTEL ARIGONE

Univerzitní 20, Olomouc 77100

Email: Hotel-Olomouc-Arigone@cz-hotel.eu 

Web: http://www.arigone.cz/ 

Hotel Arigone je zařazen do kategorie *** a nabízí svým hostům 39 pokojů, z toho 16 jednolůžkových, 18 dvoulůžkových, 3 apartmány a 2 apartmány de Luxe. Téměř všechny pokoje mohou být rozšířeny o přistýlky. Součástí každého pokoje je nadstandardní vybavení stylovým nábytkem, sprchový kout, Apartmán de Luxe má navíc masážní vanu, WC, satelitní televize, telefon a samozřejmostí je internet.

 

PENZION U JAKUBA

8.května 9, Olomouc 772 00

Bezplatná linka: 800 12 22 12

Tel: 585 209 995, 777 747 688

Email: ujakuba@iol.cz

Web: www.pensionujakuba.cz

Ubytování od 900,-Kč/osobu/noc

Pension U Jakuba najdete přímo v historickém centru Olomouce. Ideální místo nejen pro české a zahraniční turisty, návštěvníky a obdivovatele historických památek, ale i pro svatby, služební cesty a jiné firemní a společenské akce vyžadující příjemné kvalitní krátkodobé a dostupné ubytování. Pension je situován na ulici 8. Května, přímo u Horního náměstí v budově měšťanského domu, jehož historie sahá až do 15. století. V letech 2003– 2004 prošel areál první vlnou kompletní rekonstrukce a v roce 2005 pak proběhla konečná fáze rekonstrukce. Nyní nabízíme hostům komfortní ubytování v luxusně zařízených studio-apartmánech. Pro náročnější je zde možnost podkrovního apartmánu. Dále jsou Vám k dispozici luxusně vybavené jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje za přijatelné ceny. K dispozici je i soukromé parkoviště.

 

BEST HOTEL GARNI

Ubytování v centru Olomouce. Hotel poskytuje levné a kvalitní ubytování v nově rekonstruovaných pokojích. Hotel v Olomouci je umístěn v blízkosti sportovní haly UP a dalších sportovišť. Dvoulůžkové pokoje s možnosti přistýlky, bohaté snídaně.

Na Střelnici 48, Olomouc 779 00

Tel/fax: 585 231 450

E-mail: penzionbest@quick.cz

Web: www.best-hotel-garni.cz

Cena ubytování od 690,–Kč/osobu/noc

 

HOTEL GÓL OLOMOUC

Legionářská 12, Olomouc 771 11

Tel: 585 229 813

Fax.: 585 225 997

E-mail: hotel@gol.cz

Web: www.hotel.gol.cz

Cena ubytování od 520 - 630,-Kč/osobu/noc

Hotel GÓL Olomouc nabízí svým klientům služby na profesionální úrovni s velmi výhodnou polohou v blízkosti centra města, v klidném prostředí, poblíž sportovního areálu SK Sigma. Hotel v centru Olomouce nabízející ubytování o kapacitě 87 lůžek má k dispozici uzavřené parkoviště, tenisové kurty a veškeré sportovní zázemí.

 

UNIVERZITA PALACKÉHO V OLOMOUCI – SPRÁVA KOLEJÍ A MENZ

Ubytovací kancelář SKM Univerzity Palackého

Šmeralova 8, Olomouc 771 11

Tel.: +420 777 000 202

Tel/fax: +420 585 638 018

Email:  eva.crhonkova@upol.cz
marketa.smolcova@upol.cz

Web:

http://skm.upol.cz/index.php?page=intro_

SKM UP nabízí v průběhu celého kalendářního roku ubytování hotelového typu s možností stravování v objektu kolejí pro studenty, tuzemce i zahraniční hosty. Držitelům mezinárodních studentských průkazů poskytujeme výrazné slevy. Veškeré ubytovací kapacity jsou v dosahu MHD nejvýše 15 minut od centra Olomouce.

 

Loading